Filtry

Szukana fraza: [Hasło przedmiotowe = Bibliografia]

Wyników: 41

obiektów na stronie

Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacyjno-Bibliograficzny. Durlik, Elżbieta. Oprac.

Słowiok, Anna. Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach. Dział Informacyjno-Bibliograficzny.

broszura

Rogala, Stanisław (1948- ). Oprac. Piotrowska, Beata. Oprac.

Piotrowska, Beata Rogala, Stanisław (1948- ). Przedm. Łomiński, Piotr. Adapt.

książka dokument elektroniczny

Słoń, Elżbieta Czyż, Katarzyna Łomiński, Piotr. Adapt. Wiącek, Tadeusz. Przedm.

książka dokument elektroniczny

Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej Kornacka, Iwona Czyż, Katarzyna

Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej Pawlicki, Michał.Oprac. Kukła, Dawid. Oprac.

Piotrowska, Beata Madej, Marta

Słoń, Elżbieta Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej Ziółkowska, Katarzyna Łomiński, Piotr. Adapt. Dąbrowski, Andrzej. Przedm.

Piotrowska, Beata

Durlik, Elżbieta Madej, Marta Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej Stec, Elżbieta

książka dokument elektroniczny

Piotrowska, Beata Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej Madej, Marta Słoń, Elżbieta

książka dokument elektroniczny

Piotrowska, Beata. Oprac. Stec, Mariusz.

2013.03.17