Filters

Search for: [subject = Katalogi]

Number of results: 44

items per page

Piotrowska, Beata Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej Dąbrowski, Andrzej. Przedm.

Słoń, Elżbieta Winkler, Małgorzata Podkańska-Gołąbek, Barbara Kukła, Dawid. Il. Stec, Mariusz

Piasecka, Bożena. Scen. Wydrych-Gawrylak, Marzena. Wstęp.

Polskie Towarzystwo Krajoznawcze. Oddział (Kielce) Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach Piotrowska, Ewa. Oprac. Rembalski, Andrzej. Red. Stec, Elżbieta. Oprac.

książka dokument elektroniczny

Piotrowska, Beata Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej Łomiński, Piotr. Adapt.

książka dokument elektroniczny

Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej Pawlicki, Michał. Scen. Kornacka, Iwona. Scen. Czyż, Katarzyna. Scen. Piotrowska, Beata. Wstęp Kukła, Dawid. Il.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Radom). Nakoneczna, Ewa Piotrowska, Ewa

1986
broszura

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach Kielisz, Barbara. Oprac. Madej, Marta. Oprac. Brzoza, Danuta. Oprac.