Filters
  • Subject and Keywords
  • Resource Type
  • Language

Search for: [Subject and Keywords = bibliografia] OR [Subject and Keywords = katalogi wystaw] OR [Subject and Keywords = Staff, Leopold \(1878\-1957\) \- związki pisarza z regionem świętokrzyskim] OR [Title = Leopold Staff w 50. rocznicę śmierci] OR [Creator = Piotrowska, Beata] OR [Creator = Wojewódzka Biblioteka Publiczna \(Kielce\). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej]

Number of results: 154

items per page

Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacyjno-Bibliograficzny. Madej, Marta. Oprac. Markiewicz-Kuźma, Barbara. Scen.

1988
broszura

Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej Rodzina Policyjna 1939 (Kielce) Koło Rodzin Katyńskich Piotrowska, Beata. Oprac.

Piotrowska, Beata Madej, Marta

Madej, Marta Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej

Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej Adamczyk, Zdzisław Jerzy (1936- ). Konsult. Dąbrowski, Andrzej. Konsult. Piotrowska, Beata. Oprac. Zielińska, Jadwiga. Konsult.

Piotrowska, Beata

Rogala, Stanisław (1948- ). Oprac. Piotrowska, Beata. Oprac.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Radom). Nakoneczna, Ewa Piotrowska, Ewa

1986
broszura

Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej Kukła, Dawid Winkler, Małgorzata Stec, Mariusz

Madej, Marta Markiewicz-Kuźma, Barbara.

1989

Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej Pawlicki, Michał. Scen. Kornacka, Iwona. Scen. Czyż, Katarzyna. Scen. Piotrowska, Beata. Wstęp Kukła, Dawid. Il.

Piotrowska, Beata. Oprac. Stec, Mariusz.

2013.03.17

Porębska, Anna Gwiaździńska, Ewa Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej

książka dokument elektroniczny

Piotrowska, Beata Rogala, Stanisław (1948- ). Przedm. Łomiński, Piotr. Adapt.

książka dokument elektroniczny

Słoń, Elżbieta Winkler, Małgorzata Podkańska-Gołąbek, Barbara Kukła, Dawid. Il. Stec, Mariusz

Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacyjno-Bibliograficzny. Durlik, Elżbieta. Oprac.