Filters
  • Subject and Keywords
  • Resource Type
  • Language

Search for: [Subject and Keywords = Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich] OR [Subject and Keywords = biblioteka publiczna] OR [Subject and Keywords = biblioteka] OR [Subject and Keywords = budownictwo] OR [Title = Biblioteki publiczne w 2007 r. Budynki biblioteczne nowe obiekty i modernizacja.] OR [Creator = Stefańczyk, Elżbieta \(1951\- \)]

Number of results: 101

items per page

Słoń, Elżbieta Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej Dąbrowski, Andrzej. Przedm. Piotrowska, Beata. Oprac.

Piotrowska, Beata Wojewódzka Biblioteka Publiczna (Kielce). Dział Informacji i Bibliografii Regionalnej

Dąbrowski, Andrzej. Red. Zielińska, Lidia. Red. Zielińska, Jadwiga. Red. Panek, Halina. Red. Grodzicka, Małgorzata. Red.

Dąbrowski, Andrzej. Red. Zielińska, Lidia. Red. Kruszczak, Halina. Red. Zielińska, Jadwiga. Red. Panek, Halina. Red. Grodzicka, Małgorzata. Red.

Dąbrowski, Andrzej. Red. Zielińska, Jadwiga. Red. Panek, Halina. Red. Zielińska, Lidia. Red. Grodzicka, Małgorzata. Red. Winkler, Małgorzata. Red.

Sienicki, Stefan. Red.Wyd.

1909.05.12